Garnitury Made To Measure - najnowsze realizacjeWspaniałe włoskie wełny wysokoskrętne, naturalne guziki z poroża bawolego i perfekcyjne wykończenie- to wszystko w ofercie Made To Measure. Sprawdź kilka z naszych ostatnich realizacji!


Garnitur z wełny włoskiej SUPER 160'S. Przepiękna faktura przetykana niebieską nicią nadaje garniturowi niezwykłego i unikatowego wyglądu.
Garnitur w towarzystwie koszuli z egipskiej bawełny, jedwabnego krawata oraz butów ręcznie szytych z naturalnej skóry krokodyla.Garnitur z wełny włoskiej SUPER 150'S w kolorze szarym w wyrazistą niebieską kratę.
Garnitur w towarzystwie koszuli z egipskiej bawełny, niezwykłego krawata z jedwabnej grenadyny oraz butów ręcznie szytych w kolorze burgundu.Luksusowy garnitur z wełny włoskiej SUPER 180'S z 50% zawartością jedwabiu. Szyku i elegancji dodają mu klapy frakowe.
Garnitur w towarzystwie koszuli z egipskiej bawełny, czarnej jedwabnej muchy wiązanej oraz klasycznych ręcznie szytych oxfordów.


Luksusowy garnitur z wełny włoskiej SUPER 180'S z 50% zawartością jedwabiu. Przepiękny odcień granatu wzbogacony delikatną, błękitną kratką.
Garnitur w towarzystwie koszuli z egipskiej bawełny, jedwabnych krawatów oraz klasycznych ręcznie szytych butów burgundowych.Dwurzędowy garnitur z szerokimi klapami. Wykonany z włoskiej wełny SUPER 180's z 50% zawartością jedwabiu.Smoking wykonany z najwyższej jakości włoskiego aksamitu. Szerokie, satynowe klapy na życzenie klienta zostały wykończone wąską wstawką z aksamitu.Zestaw marynarka + spodnie. Marynarka W całości wykonana z przepięknej tkaniny będącej połączeniem wełny, kaszmiru i jedwabiu. Spodnie wykonane z najwyższej jakości włoskiego sztruksu w kolorze burgundu.Garnitur trzy-częściowy. W całości wykonany z przepięknej tkaniny będącej połączeniem wełny, kaszmiru i jedwabiu. Kamizelka dwurzędowa z zachodzącymi klapami.