Garnitury Made To Measure - najnowsze realizacje



Wspaniałe włoskie wełny wysokoskrętne, naturalne guziki z poroża bawolego i perfekcyjne wykończenie- to wszystko w ofercie Made To Measure. Sprawdź kilka z naszych ostatnich realizacji!



Garnitur wykonany z wełny wysokoskrętnej nasyconego granatu. Kontrastująca kamizelka w kratę z beżem i brązem.




Wyrazisty wykonany z wełny wysokoskrętnej nasyconego granatu. Kontrastująca kamizelka w kratę szaro niebieską.



Klasyczny trzy częściowy mono zestaw w unikatowym kolorze chabrowym.



Trzy częściowy garnitur w klasyczny "tenis".



Granatowy smoking z szalowymi klapami. W zestawie niska, smokingowa kamizelka.



Trzy częściowy, granatowy garnitur z patkami po skosie. Dodatkowo wyjątkowa podszewka w kwiaty.



Klasyczny, granatowo atramentowy garnitur z beżową kamizelką w subtelną kratkę.



Wyjątkowy garnitur dwu- rzędowy z guzikami klubowymi. Pod spodem dodatkowa kamizelka dwurzędowa.



Czarny, gładki garnitur trzy- częściowy wykonany z brytyjskiej thaniny SCABAL.



Unikatowy smoking z błyszczącymi drobinkami i ciekawym rozwiązaniem klap.



Szary garnitur Z kamizelką w kratkę.



Błękitny garnitur z kamizelką w kratkę.



Garnitur w kratkę beżowo- brązową dodatkowo wzbogacony gładką kamizelką granatową.



Garnitur brązowo- beżowy w delikatną i subtelną kratkę.



Garnitur kremowy z kamizelką dwurzędową z klapami szalowymi.



Garnitur trzy częściowy w szaro brązową kratę. Szerokie klapy "peak lapels" i brustasza po łuku.



Garnitur trzy częściowy w kolorze brązu. Kontrastująca kamizelka dwurzędowa w delikatną kratkę z motywem niebieskim.



Trzy częściowy smoking w kolorze nasyconego borda.



Trzy częściowy smoking w kolorze wspaniałego szafiru. Marynarka wykonana najwyższej jakości włoskiego aksamitu.



Trzy częściowy garnitur w wyrazistą, dużą kratę.



Dwurzędowa marynarka w kolorze butelkowej zieleni ze złotymi, klubowymi guzikami.



Garnitur wykonany z wełny SUPER 160'S w kolorze pięknego, nasyconego granatu. Dwurzędowa kamizelka w kratę wykonana z włoskiej tkaniny będącej połączeniem wełny, jedwabiu i lnu.



Garnitur wykonany z wełny SUPER 130'S w kolorze granatu. Całość doskonale wyostrza dwurzędowa kamizelka utrzymana w wyrazistych barwach.



Wspaniały smoking wykonany z wełny SUPER 130'S. Marynarka bordowa z klapami szalowymi, czarna niska kamizelka i czarne spodnie.



Trzy częściowy garnitur smokingowy. Marynarka wykonana z luksusowego włoskiego aksamitu w kolorze bordo-śliwy. Trzy guzikowa kamizelka oraz spodnie wykonane z angielskiej wełny SCABAL SUPER 140'S z kaszmirem.



Garnitur wykonany z wełny SUPER 120'S prestiżowej, brytyjskiej marki SCABAL. Całość dopełnia jednorzędowa kamizelka wzbogacona klapami.



Garnitur wykonany z włoskiej wełny SUPER 130'S w kolorze niebieskim. Całosć uzupełnia dwurzędowa kamizelka stanowiąca połączenie szarości i niebieskiego.



Garnitur wykonany z włoskiej wełny SUPER 130'S w kolorze wyrazistego granatu. Kamizelka jasno szara z oblekanymi tkaniną guzikami.



Trzy częściowy garnitur wykonany z miękkiej wełny SUPER 130'S. Bardzo ciekawe połączenie granatowej marynarki z szarymi spodniami i jednorzędową kamizelką, które również zostały wykonane z wełny SUPER 130'S.



Trzy częściowy garnitur wykonany z włoskiej wełny SUPER 130'S. Całość utrzymana w lekkiej kolorystyce niebieskości.



Trzy częściowy garnitur wykonany z miękkiej wełny SUPER 160'S. Tkanina atramentowa wzbogacona piękną fakturą. Kamizelka w szaro niebieską kratę również wykonana z wełny SUPER 160'S.



Trzy częściowy garnitur wykonany z wysokoskrętnej wełny brytyjskiej SCABAL. Całość utrzymana w pięknym kolorze nasyconego atramentu.



Atramentowy smoking wykonany z wysokoskrętnej wełny włoskej. Jednoguzikowa marynarka wzbogacona klapami z dodatkiem jedwabiu.



Granatowy smoking wykonany z wysokoskrętnej wełny włoskej z delikatną fakturą. Jednoguzikowa marynarka wzbogacona klapami z dodatkiem jedwabiu.



Granatowy smoking wykonany z wysokoskrętnej wełny włoskej. Klapy z pięknej satyny czarnej. Całości pazura dodaje podszewka we wzory.



Trzy częściowy garnitur. Marynarka i spodnie wykonane z włoskiej wełny SUPER 160'S w kolorze granatu. Kamizelka kontrastowa w kratę wykonana z włoskiej tkaniny będącej połączeniem wełny, jedwabiu i lnu.



Trzy częściowy garnitur wykonany w całości z włoskiej wełny SUPER 160'S w kolorze pięknego granatu z dyskretną kratką. Całość dopełniają opalane guziki z poroża bawolego.



Trzy częściowy garnitur wykonany w całości z włoskiej wełny SUPER 130'S w kolorze pięknego granatu z dyskretną kratką. Całość dopełniają opalane guziki z poroża bawolego.



Trzy częściowy garnitur. Marynarka i spodnie wykonane z włoskiej wełny SUPER 160'S w kolorze mocnego atramentu. Kamizelka kontrastowa w drobną kratkę wykonana z włoskiej tkaniny będącej połączeniem wełny, jedwabiu i lnu.




Trzy częściowy garnitur wykonany w całości z wełny SUPER 160's w kolorze granatu. Dwurzędowa kamizelka w kratę w tonacji szaro-niebieskiej.



Trzy częściowy garnitur wykonany w całości z wełny SUPER 160's utrzymany w kolorystyce niebieskości. Na uwagę zaslugują dwurzędowa kamizelka w zbliżoną kolorystycznie do garnituru, delikatną kratę i finezyjna podszewka.



Garnitur wykonany z włoskiej wełny SUPER 160'S z przepiękną fakturą. Wzbogacony niezwykłymi detalami- finezyjną kieszonką na piersi oraz oryginalną, włoską podszewką w paisley.



Trzy częściowy garnitur. Marynarka i spodnie wykonane z włoskiej wełny SUPER 160'S w kolorze granatu z delikatnymi,cienkimi prążkami szarymi oraz czerwonymi. Dwurzędowa kamizelka w kolorze szarości wykonana została z włoskiej welny SUPER 130'S.



Trzy częściowy garnitur z włoskiej wełny SUPER 130'S. Marynarka i spodnie w kratę zestawione z również kraciastą kamizelką w odcieniach fioletu.



Garnitur dwurzędowy wykonany z pięknej, włoskiej wełny SUPER 130'S typu flanela.



Garnitur dwurzędowy wykonany wysokoskrętnej wełny SUPER 160'S w kolorze szarym z wyraźną, stylową kratą.



Trzy częściowy garnitur wykonany z włoskiej wełny SUPER 180's z 50% zawartością jedwabiu.



Trzy częściowy garnitur w tonacji szarości. Marynarka i spodnie wykonane z włoskiej wełny SUPER 130'S. Kontrastująca kamizelka to blend włoskiej wełny i jedwabiu.



Garnitur trzy-częściowy wykonany z włoskiej wełny SUPER 160S. Kamizelka z pięknej jedwabno- wełnianej tkaniny w kratkę.



Trzy częściowy garnitur wykonany z wełny SUPER 130's w wyrazistą kratę. Kamizelka dwurzędowa z dodatkowymi klapami.



Klasyczny, czarny smoking z niską kamizelką. Wykonany w całości w wełny SUPER 160'S.


Trzy częściowy garnitur utrzymany w czerni i bieli. Marynarka i spodnie wykonane z włoskiej wełny SUPER 160'S. Kontrasująca kamizelka w czarno-białą kratkę.




Klasyczny, szary garnitur trzy-częściowy z wełny SUPER 130'S z wyrazistą kamizelką dwurzędową z zachodzącymi klapami. Haftowany złotymi nićmi monogram wewnątrz marynarki na życzenie klienta.


Garnitur trzy- częściowy w kolorze butelkowej zieleni. Całość dopełnia kamizelka w delikatną kratkę w odcieniu fioletu.



Garnitur trzy-częściowy w tonacji beżo-brąz. Garnitur z wełny SUPER 130S z jedwabiem, kamizelka z pięknej, brązowej tkaniny będącej połączeniem jedwabiu i lnu.



Przepiękny garnitur trzy-częściowy z kolorze kremu. Wykonany z włoskiej wełny SUPER 130'S. Kamizelka dodatkowo wzbogacona klapami.



Garnitur trzy-częściowy wykonany z włoskiej wełny SUPER 130'S w unikatową kratkę z brązem.



Garnitur trzy-częściowy wykonany z włoskiej wełny SUPER 130'S w kolorze pięknego brązu. Kamizelka kontrastująca z elementami błękitu.



Unikatowy zestaw - marynarka casualowa w kratę i brązowe, gładkie spodnie. Całość uszyta z wełny SUPER 130'S. Piękne dodatki stanowią skórzane guziki i finezyjna podszewka.



Marynarka wykonana z niezwykłej tkaniny w kratę stanowiącej połączenie wełny i kaszmiru. Marynarka wzbogacona kieszonką biletową oraz skórzanymi guzikami. Do kompletu spodnie granatowe z wełny SUPER 160'S.