JACEK BILCZYŃSKI

Okrzyknięty najprzystojniejszym Polakiem, trener gwiazd- Jacek Bilczyński, w sesji okładkowej do swojej najnowszej książki "Fit jest sexy" zaprezentował się w rzeczach z kolekcji Andre Grand.

Wiecej... 


FILIP CHAJZER

Jeden z najbardziej szalonych dziennikarzy, prezenter telewizyjny- Filip Chajzer w marynarce klubowej Andre Grand. Marynarka z włoskiej wełny SUPER 150'S dostępna w stałej ofercie w salonie.

Wiecej... 


MIKOŁAJ REY

Znany z programu Master Chef, stały bywalec programu Dzień Dobry TVN - Mikołaj Rey- w jedwabnym garniturze Andre Grand wystąpił w ekskluzywnej sesji okładkowej EKSmagazynu.

Wiecej... 


JACEK BILCZYŃSKI

Trener gwiazd- Jacek Bilczyński jako współprowadzący ekskluzywną galę urodzinową EKSmagazynu w Warszawie wystąpił w kaszmirowym garniturze i koszuli z egipskiej bawełny Andre Grand.

Wiecej...


RYSZARD REMBISZEWSKI

W ramach projektu kampanii społecznej "Piękne (nie)Doskonałe" wraz z niepełnosprawnymi kobietami w roli modelek wystąpił "Pan Lotto" Ryszard Rembiszewski w garniturach i dodatkach Andre Grand.

Wiecej...


JACEK BILCZYŃSKI

Jacek Bilczyński podczas występu w programie Dzień Dobry TVN opowiadał o pierwszym treningu ze znaną z TOPMODEL Anią Bałon. Na tę okazję wybrał niebieską koszulę "Two-Ply" z kolekcji Andre Grand.

Wiecej...


JACEK BILCZYŃSKI

Trener gwiazd- Jacek Bilczyński, jako stlizację do filmu promującego książkę "Fit jest sexy" wybrał Garnitur z angielskiej wełny SUPER 150's i koszulę z egipskiej bawełny z kolekcji Andre Grand.

Wiecej...


STYL TO CZŁOWIEK

Już dostępny- nowy magazyn CUBS Men's Magazine! Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli- sesja zdjęciowa z udziałem kolekcji Andre Grand i artykuł naszego autorstwa traktujący o modzie męskiej- Klasyka kontra trendy?

Wiecej...


KRAWAT DLA GENTLEMANA

Skąd właściwie wziął się krawat? Dobry krawat, czyli jaki? Jak skompletować go z poszetką? Na co zwracać uwagę? Na wszystkie pytania znajdą Pańśtwo odpowiedź w naszym artykule, który ukazał się w prasie.

Wiecej...


Szyć czy nie szyć?

Wszystko, czego potrzeba by przekonać się o znakomitej opcji, jaką jest szycie miarowe. O jego niewątpliwych zaletach w naszym artykule.

Wiecej...