Koszule Made To Measure - najnowsze realizacjeDoskonałe bawełny egipskie podwójnie skręcone, guziki z masy perłowej i haftowane monogramy. Sprawdź kilka naszych ostatnich realizacj koszul na miarę!Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Stójka, plisa i wnętrze mankietu z kontrastem w kratkę.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Stójka, plisa i wnętrze mankietu z kontrastem niebieskim. Na kieszonce monogram. Guziki z masy perłowej.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Stójka, plisa i wnętrze mankietu z granatowym kontrastem. Na mankiecie monogram.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny typu popelina. Mankiet spinkowy i kontrastowe- kołnierzyk oraz mankiet.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Wnętrze koszuli na życzenie klienta obszyte kontrastującą, pomarańczową wypustką.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Wnętrze koszuli na życzenie klienta obszyte kontrastującą, pomarańczową wypustką.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal w ciekawą, fioletową kratkę.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Na życzenie klienta - wydłużony mankiet zapinany na trzy guziki.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny typu oxford. Koszula klasyczna z kołnierzykiem prostym.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny ze splotem typu diagonal. Stójka, plisa i wnętrze mankietu z fioletowym kontrastem.


Po lewej i prawej: Klasyczne koszule z egipskiej bawełny typu popelina.


Po lewej i prawej: Klasyczne koszule z egipskiej bawełny typu chevron w drobną kratkę.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny typu diagonal. Mankiet na spinkę i włoski kołnierzyk. Na mankiecie monogram. Kryta plisa.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny typu diagonal. Mankiet na spinkę i prosty kołnierzyk. Kryta plisa.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny typu diagonal. Klasyczna w kolorze błękitu.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny typu popelina. Stójka, plisa i wnętrze mankietu z niebieskim kontrastem. Guziki z masy perłowej i monogram na kieszonce.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny typu diagonal z wyraźnym splotem w kolorze wyrazistego niebieskiego.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny typu diagonal. Stójka, plisa i wnętrze mankietu z granatowym kontrastem.


Po lewej: Koszula z egipskiej bawełny typu oxford z wyraźnym splotem w kolorze błękitu. W stójce, mankietach i plisie piękny, granatowy kontrast.
Po prawej: Koszula z egipskiej bawełny typu diagonal. Stójka wzbogacona kontrastem, monogram na mankiecie.