SZYCIE MIAROWE
Garnitury/ Kostiumy damskie

Garnitur/ Kostium damski to absolutnie ponadczasowy trend w modzie. Strój ten jest szczególnie doceniany przez businesswoman, w pracy, gdzie obowiązuje dress code.
Garnitur doskonale jednak sprawdzi się też przy innych okazjach, gdzie chcemy czuć się elegancko, budować autorytet a jednocześnie wyglądać kobieco i z klasą.
Oferujemy Paniom ogromy wybór wspaniałych wysokoskrętnych wełen włoskich i angielskich. Nie używamy żadnych tkanin z domieszkami sztucznych włókien. Kostium damski szyty na miarę w naszym salonie to absolutna gwarancja jakości i stylu.
Szycie realizujemy wyłącznie metodą BESPOKE TALIORING. Podczas pierwszego spotkania dokładnie analizujemy oczekiwania klientki. W czym czuje się dobrze, pomagamy doradzić jaki fason wybrać, by wyeksponować walory sylwetki a ukryć ewentualne mankamenty. Do wyboru mamy nieskończenie wiele fasonów. Szyjemy Kostiumy dwu-częściowe, trzy- częściowe, dwurzędowe, absolutnie wszystko co wymarzy sobie klientka. Pomagamy też w doborze odpowiedniej wełny w odpowiednim odcieniu biorąc pod uwagę zarówno preferencje klientki, jak i przeznaczenie garnituru.
Na pierwszym spotkaniu jest również ściągana miara.
Podczas drugiego spotkania realizujemy pierwszą przymiarkę na nie wykończonym garniturze . Bezpośrednio na sylwetce upinamy tkaninę tak, by osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy. Kolejno realizujemy (w zależności od sylwetki) drugą przymiarkę, bądź odbiór gotowego garnituru.

Czas realizacji to około 2-3 tygodni.
Zakres cenowy - od 1700zł (za kostium dwu- częściowy) wzwyż, w zależności od wybranej tkaniny.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie spotkania.
Kontakt z salonem :
ul. Floriańska 14, Kraków,
tel. 533 805 008
butik@andregrand.com.pl